15400517_1263745137031260_32275590437392519_n.jpg
382654_481442175261564_159096094_n.jpg
Jsme Plátci DPH.
Dermatologicky Testováno.
Pouze ruční výroba.
Masti jsou vyrobeny z přímého podílu rostliny konopí a bylin bez použití olejových extraktů.

O nás a v čem se lišíme od ostatních konopných mastí.

Slovní spojení konopná mast vyvolává u mnoha lidí negativní až odpuzující emoce, díky legislativě v ČR. Konopí mnoho lidí bere pouze jako drogu s kterou si neradno zahrávat. Přitom léčebné účinky konopí jsou jasné a nevyvratitelné. Již tisíce let tyto léčivé účinky využívají lidé po celém světě napříč všemi kontinenty a několik desítek let konopí je využíváno k léčivým účinkům i v civilizovaném světě. Konopná mast je fenomén, který pronikl i do České republiky. Prokazatelné léčivé účinky již nemohli ignorovat i naši politici a v nedávné době konopí jako lék bylo zlegalizováno už i v naší republice.

Nastává možnost si v české republice koupit konopí pro lékařské účely a vyrobit si různé vazelíny, konopné masti a jiné výtažky z konopí, které pomáhají pro zdravější život. Aktuálně se všechny konopné masti prodávají s výtěžkem konopného oleje z lisovaných semínek.
Jsme rádi, že Vám můžeme jako první představit konopnou mast, vyráběnou podle originální receptury nikoli z olejového extraktu, ale z konopného pylu s příměsí ostatních léčivých bylin.
Naše konopné masti mají protizánětlivé, regenerační a antibakteriální vlastnosti. Konopná mast podporuje hojení ran, popálenin, zabraňuje stárnutí kůže, odstraňuje vrásky a hydratuje pokožku pomáhá proti ekzémům.

Aktuálně vyrábíme 5 druhů konopných mastí.
Konopná mast bylinná, Konopná mast čistá, Konopná mast chilli, Konopná mast dubová kůra a Konopná mast včelí vosk.
Svou práci bereme zodpovědně, každá konopná mast vyráběna u nás je kontrolována a kvalitou naších konopných mastí jsme si jisti.
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one